Aanmelden jaarvergadering mogelijk t/m 10 mei! // Preadviezen beschikbaar

Op 24 mei 2024 vindt de VAR-jaarvergadering plaats. Thema is dit jaar ‘Toetsing door de bestuursrechter’. Aanmelden is nog mogelijk tot en met 10 mei!
Na een korte huishoudelijke vergadering zal aan de hand van de preadviezen over het thema worden gediscussieerd. Alle informatie én een link naar het aanmeldformulier zijn te vinden op https://verenigingbestuursrecht.nl/activiteiten/var-jaarvergadering-2024/

De drie preadviezen voor de jaarvergadering zijn beschikbaar op de ledenpagina. Geen tijd om de preadviezen te lezen? Lees dan de recensies van Ingrid Leijten, Dorien Brugman en Jasper Krommendijk, zoals die binnenkort in het NTB zullen verschijnen. Deze zijn ook beschikbaar op de ledenpagina.

Gerelateerde berichten