Jonge onderzoekersdag bestuursrecht 2022

Wat een geweldige combinatie van talent, ervaring, nieuwsgierigheid en betrokkenheid was er op vrijdag 24 juni, bij de eerste, door de VAR, samen met het Nederlands Tijdschrift voor Bestuursrecht georganiseerde Jonge onderzoekersdag bestuursrecht, waar werd gediscussieerd over 18 papers van jonge onderzoekers in het bestuursrecht. Veel dank gaat uit naar Fatma Capkurt, van wie het idee afkomstig was en die de dag samen met Bert Marseille organiseerde, en daarnaast uiteraard naar alle jonge onderzoekers die een paper schreven (Charlotte van Oirsouw, Demy Jongkind, Elsemarie Adriaanse, Esmee Driessen, Laurien Nijenhuis, Lynn Hillary, Maaike Feenstra, Manon Hermans, Marie DeCock, Marin Coerts, Sofie Oosterhuis, Veerle van Waarde, Bas Tadema, Max Vetzo, Rick Bronsema, Roel Becker, Wessel Damen en Wybrand van der Meulen) en naar de ervaren onderzoekers die als referent voor die papers fungeerden (Dorien Brugman, Georgina Kuipers, Hanna Tolsma, Ingrid Leijten, Jacobine van den Brink, Rianne Jacobs, Willemien den Ouden, Ymre Schuurmans, Jurgen de Poorter, Kars de Graaf, Maurits Ippel, Niels Jak, Raymond Schlössels, Rob van Gestel, Rob Widdershoven en Tijn Kortmann) en uiteraard aan de Universiteit Leiden die gastvrijheid aan de Jonge onderzoekersdag bestuursrecht bood. Volgend jaar in Nijmegen!

Gerelateerde berichten