Doe mee aan de VAR-scriptieprijs!

Tijdens de jaarvergadering op vrijdag 20 mei 2022 zal voor de tweede maal de VAR-scriptieprijs worden uitgereikt. Deze prijs wordt eens in de twee jaar uitgereikt aan de auteur van een masterscriptie die naar het oordeel van de jury een waardevolle bijdrage heeft geleverd aan de ontwikkeling van het Nederlandse bestuursrecht of anderszins voor het bestuursrecht van waarde is. Aan de scriptieprijs is een bedrag van € 1.000 euro verbonden. Ook wordt de winnende scriptie gepubliceerd op de website van de VAR en krijgt de winnaar de mogelijkheid om een column te schrijven voor op de website. Wil jij jouw scriptie inzenden of heb je als docent een scriptie beoordeeld die volgens jou in aanmerking moet komen voor de prijs? Dan nodigt de jury –  bestaande uit Anna Collignon, Hanna Sevenster, Juliette van der Jagt-Jobsen, Leo Damen en Reinier van Zutphen –  je van harte uit om de scriptie toe te zenden. Om in aanmerking te komen voor de VAR-scriptieprijs moet de scriptie beoordeeld zijn in 2020 of 2021 en minimaal beoordeeld zijn met een 8. Het reglement is hier te lezen. Inzendingen kunnen tot en met 28 februari 2022 worden toegestuurd aan var@minbzk.nl. De prijs zal tijdens de VAR-jaarvergadering worden uitgereikt door juryvoorzitter en Nationale ombudsman Reinier van Zutphen.

Gerelateerde berichten