Terugkijken: studiemiddag over de reflectierapporten van de rechtspraak

Op 14 januari 2022 vond een online studiemiddag plaats over de reflectierapporten van de rechtspraak die zijn opgesteld naar aanleiding van de kinderopvangtoeslagaffaire. De inleidingen werden verzorgd door Bart Jan van Ettekoven (Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State), Jan van der Grinten (Kennedy Van der Laan advocaten), Jo-Anne Nijland (Robin Advocaten), Rolf Ortlep (OU en UvA) en Lily Waller (Rechtbank Amsterdam). De bijeenkomst is terug te kijken via de besloten ledenpagina.

Bert Marseille, sinds 1 januari 2022 voorzitter van de VAR, heeft in onderstaand document tien belangrijke inzichten samengevat die hij heeft opgedaan naar aanleiding van de discussie .

Een verslag van de discussie volgt binnenkort in het Nederlands Tijdschrift voor Bestuursrecht.

Gerelateerde berichten