Oproep: posterpresentaties tijdens de VAR-jaarvergadering 2021

Op vrijdag 5 november a.s. vindt de VAR-jaarvergadering 2021 plaats. Vooralsnog hopen wij dat de vergadering in fysieke vorm kan plaatsvinden in de Jaarbeurs in Utrecht, waar de 1,5 meter regel goed kan worden nageleefd.

Verricht jij wetenschappelijk onderzoek naar een bestuursrechtelijk onderwerp? Dan ben je van harte welkom om daar tijdens de jaarvergadering over te spreken aan de hand van een posterpresentatie. De posterpresentaties worden opgesteld in de lunchruimte, waardoor iedereen de kans heeft om laagdrempelig en informeel met je te spreken over jouw onderzoek. Een mooie kans om nieuwe contacten te leggen en nuttige inbreng op te halen voor jouw onderzoek.

Mocht de vergadering toch digitaal moeten plaatsvinden, dan gaan we op zoek naar een geschikte manier om de posters digitaal onder de aandacht te brengen van de VAR-leden.

Heb je interesse? Mail dan naar var@minbzk.nl


Gerelateerde berichten

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Blue Captcha Image
Refresh

*