Winnaar VAR-scriptieprijs 2020 bekend

Op vrijdag 13 november 2020 maakte Bart Jan van Ettekoven, de voorzitter van jury, de winnaar bekend van de VAR-scriptieprijs 2020. De prijs ging naar Maurits Ippel voor zijn masterscriptie ‘De mens: le modulor voor het algemeen bestuursrecht. Een verkennend onderzoek naar een op de mens gebaseerde Awb’. De scriptie kun je hier downloaden.

Een eervolle kregen Demi Jongkind voor haar masterscriptie ‘Het wijkbudget: voor de wijk, door de wijk’ en Tess Linders voor haar masterscriptie ‘Klimaatverandering en het EVRM. Een onderzoek naar de negatieve en positieve verplichtingen voor de Staat onder artikelen 2, 8 en 1 EP EVRM, ten aanzien van de schadelijke effecten van klimaatverandering’.

Bekijk hier het videoverslag van de jury terug.

Gerelateerde berichten