Studiemiddag: geschikt bestuursrecht?

Kun je met het bestuur schikken over de hoogte van een boete? En over een geweigerde vergunning? Je belastingaanslag? En is zo’n schikking vertrouwelijk of juist openbaar? Onderhandelen en schikken kan uitkomst bieden in bestuursrechtelijke geschillen met de overheid. Maar is het bestuursrecht wel geschikt? Voldoende toegerust? Deze en andere vragen rond de mogelijkheden en de knelpunten van schikken met bestuursorganen staan centraal tijdens de studiemiddag die de VAR op 2 oktober 2018 van 14-17 uur organiseert bij de Autoriteit Consument en Markt (Muzenstraat 41) in Den Haag. Drie gerenommeerde sprekers met kennis van zaken laten hun licht over de problematiek schijnen:
– Pim Huisman, universitair docent Staats- en bestuursrecht VU Amsterdam;
– Gemmeke Knoop, Senior Projectleider Juridische Zaken ACM;
– Arjo van Eijsden, Tax Partner bij Ernst & Young.
Klik hier voor meer informatie.

Gerelateerde berichten