VAR-Pleitwedstrijd 2018

De Vakgroep Staatsrecht, Bestuursrecht en Bestuurskunde van de Rijksuniversiteit Groningen ​organiseerde op 16 mei 2018 de VAR-pleitwedstrijd 2018. Na de voorafgaande schriftelijke rondes, stond voor de studententeams van 9 universiteiten in Groningen de mondelinge behandeling op de rol. Een spannende strijd mondde uit ​in een troostfinale tussen de universiteiten uit Utrecht en Leiden (Utrecht werd 3de). De finale tussen Maastricht en de Vrije Universiteit leidde er toe ​dat de voorzitter van de jury, Bart Jan van Ettekoven, de felbegeerde beker overhandigde aan het winnende team van de Vrije Universiteit.

De VAR is de Rijksuniversiteit Groningen zeer erkentelijk voor de organisatie. Uiteraard feliciteert de VAR alle deelnemers van harte met het behaalde resultaat, inclusief het gratis lidmaatschap van de VAR voor een jaar. ​Gefeliciteerd!

Gerelateerde berichten