Lezing ‘De kwetsbaarheid van de vreemdeling in zijn zoektocht naar geluk’

Op donderdagavond 25 februari 2016 organiseert het Studentennetwerk Staats- en Bestuursrecht (SBR) een lezing genaamd ‘De kwetsbaarheid van de vreemdeling in zijn zoektocht naar geluk‘. Op deze avond wordt de vluchtelingenproblematiek vanuit verschillende perspectieven bekeken. Sprekers van de avond zijn: professor Conny Rijken (mensenhandel), promovenda Caia Vlieks (staatloosheid) en mr. Johan ten Berg (senior procesvertegenwoordiger IND).

De inloop is vanaf 18.15 uur, het programma start om 18.30 uur en eindigt ongeveer om 20.30 uur. De lezing vindt plaats op de campus van Tilburg University in gebouw Dante, ruimte DZ3.

Uiteraard sluiten wij gezellig af met een borrel! Aangezien niet alleen studenten en docenten maar óók mensen uit het werkveld nadrukkelijk van harte welkom zijn, biedt deze avond de ideale gelegenheid om met een gemêleerd gezelschap van gedachte te wisselen over een actueel onderwerp!

Geïnteresseerden kunnen zich gratis aanmelden door een e-mail te sturen naar netwerksbr@gmail.com.

Gerelateerde berichten