Uitreiking VAR-Michielsprijs aan prof. Gijsbert Vonk

Op 22 mei 2015 maakte juryvoorzitter prof. Bernd van der Meulen tijdens de jaarvergadering van de VAR bekend dat de VAR-Michielsprijs 2015 was toegekend aan prof. Gijsbert Vonk voor zijn belangrijke en innovatieve bijdrage aan de (verdere) ontwikkeling van, en de belangstelling voor een bijzonder terrein van het Nederlands bestuursrecht, te weten het sociale zekerheidsrecht. Het juryrapport staat hier. Omdat Gijs Vonk op dat moment in het buitenland verbleef, was het niet gelukt hem naar de VAR-jaarvergadering te lokken om hem de prijs te overhandigen. Daarom is deze prijs uitgereikt tijdens de VAR-studiemiddag over de decentralisatie in het sociaal domein op 9 oktober 2105 in Zwolle, waar Gijs Vonk een van de inleiders was.

Foto: Prof. Bernd vander Meulen (rechts) reikt prof. Gijbert Vonk (links) een oorkonde uit ter gelegenheid van de toekenning van de VAR-Michielsprijs 2015.

Gerelateerde berichten