VAR-jaarvergadering 2013: Het besluit voorbij…

Op vrijdag 24 mei 2013 vond in Utrecht de VAR-jaarvergadering 2013 plaats.

Het onderwerp was: ‘Het besluit voorbij …’. Ofwel: Is het besluitbegrip nog een adequaat vehikel om de toegang tot de bestuursrechter af te bakenen, indien het doel is: slagvaardig bestuurs(proces)recht en (meer) tijdige en finale rechtsbescherming? Dit is een bekende vraag in het bestuursrecht, maar nog steeds (en bij uitstek) actueel genoeg om er een VAR-jaarvergadering aan te wijden.

Als preadviseurs traden op: prof.mr. F.J. (Frank) van Ommeren, hoogleraar Staats- en bestuursrecht Vrije Universiteit Amsterdam, mr.dr. K.J. (Kars) de Graaf, UHD bestuursrecht Rijksuniversiteit Groningen en mr.dr. G.A. (Gerrit) van der Veen, advocaat-partner AKD Rotterdam.

U kunt hier downloaden:
– De agenda van de jaarvergadering
– De jaarrekening van 2012 en begroting van 2014
– Het verslag van de secretaris over 2012
Bespreking preadviezen door Nico Verheij

Bron afbeelding: Adrienne de Moor-van Vugt

Gerelateerde berichten